Pracownicy

Agnieszka Szostak

Technik Mechanik specjalista Mechatronik z Serwisem Zamków związana nieprzerwanie od 1997 roku (to już 20 lat). Odpowiada za koordynowanie pracy serwisu i sklepu. Można ją również spotkać podczas wymian zamów w siedzibie zamawiających. Ponieważ jest wpisana na Policyjną Listę Pracowników Zabezpieczenia Technicznego zajmuje się serwisem sejfów i urządzeń kasowych w bankach, jednostkach wojskowych i innych pomieszczeniach wymagających wysokich kwalifikacji.

agnieszka-szostak

_DSC0030Iwona Radwańska 

Pracę  w  Serwisie Zamków rozpoczęła w 2018 roku i szybko okazało się, że jej wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej w połączeniu z wrodzonymi predyspozycjami technicznymi pomogły w bezproblemowym odnalezieniu się na stanowisku. Dzięki miłej powierzchowności i poczuciu humoru -idealnie wpasowała się w team, a klienci ją zaakceptowali bez zastrzeżeń. W Serwisie Zamków odpowiada za obsługę sklepu stacjonarnego i internetowego.

Marcin Atroszczyk

Technik Serwisu w Serwisie Zamków pracuje już od 2004 roku. Świetny fachowiec, bardzo szybki – zlecenia wykonuje szybko, sprawnie i rzetelnie. Specjalizuje się w awaryjnym otwieraniu wszystkich modeli drzwi antywłamaniowych, montażu zamków i naprawie. Posiada szeroką wiedzę i doświadczenie w dziedzinie zabezpieczeń mechanicznych.

marcin-atroszczyk
jolanta-szostak

Jolanta Szostak

Założycielka Serwisu Zamków 13-tka. Wpisana na Policyjną Listę Pracowników Zabezpieczenia Technicznego. Z branżą związana od lat 80, kiedy to z mężem zajmowali się głównie zakładaniem zamków i montażem tapicerek drzwiowych w Spółdzielniach Mieszkaniowych. Jako pierwsza kobieta w branży przetarła szlaki i udowodniła że kobiety mogą mieć "zacięcie" techniczne, wiedzę i umiejętności nie odbiegające od męskich. W chwili obecnej prowadzi firmę "twardą" ręką, a dzięki uczciwości i wiedzy zdobywanej przez lata udało się jej rozwinąć ją do obecnego kształtu.

Piotr Szostak

Współzałożyciel Serwisu Zamków. Wpisany na Policyjną Listę Pracowników Zabezpieczenia Technicznego. Ceniony fachowiec, pasjonat. Dzięki swojemu doświadczeniu i pasji zyskał duży szacunek w branży. Uwielbia wymyślać i konstruować własne rozwiązania antywłamaniowe. Głównie specjalizuje się w modernizacji starych zamków i dorabianiu nietypowych kluczy.

piotr-szostak