Zamek dodatkowy Dierre

Dla wszystkich jest oczywiste jak ważne jest aby w drzwiach były dwa zamki:

  • zamek centralny stanowi główne zabezpieczenie drzwi i wysuwa kilka rygli w różnych częściach drzwi
  • zamek dodatkowy tzw dzienny jest zabezpieczeniem dodatkowym dzięki któremu możemy zamknąć drzwi będąc wewnątrz za pośrednictwem pokrętła -bez konieczności użycia kluczy.

Daje to bezpieczeństwo (nie zostawiamy drzwi otwartych), wydłuża żywotność zamka głównego (rzadziej z niego korzystamy), ochronę (jeżeli w domu coś się dzieje nie szukamy kluczy w panice tylko przekręcamy gałkę i uciekamy), komfort (nie zostawiamy kluczy w zamku więc np.współmałżonek nie musi dzwonić bo nie ma możliwości otwarcia drzwi). Dodatkowo : wymiana wkładki w zamku dodatkowym jest tańsza niż w zamku centralnym i w razie zepsucia się zamka centralnego nadal możemy zamknąć zamek dodatkowy i na chwilę opuścić mieszkanie.

Niestety w wielu blokach zostały zamontowane drzwi Dierre wyposażone tylko w zamek centralny - bez dodatkowego .

W związku z powyższym opracowaliśmy zamek , który można zamontować w drzwiach Dierre tak aby wyglądały jak oryginalne drzwi (nie widać domontowania) dzięki zastosowaniu oryginalnych akcesoriów Dierre (szyldy, gałki) . Zamek montowany wewnątrz drzwi , wyposażony w wymienną wkładkę z gałką od wewnątrz.

Dostępny w dwóch kolorach: srebrnym lub złotym (należy podać przy zamówieniu)

Drzwi Dierre ASSO-3 jesteśmy wstanie wyposażyć w zamek dodatkowy, a producent nie odbierze Państwu gwarancji.

Drzwi z zamontowanym zamkiem dodatkowym:

dierre-zamek1
dierre-zamek2

widok od wewnątrz

widok od zewnątrz