Skrzynki pocztowe, boksy samochodowe

Złamane klucze, zagubione, zepsute : to najczęstsze przyczyny wymiany zamków w skrzynkach pocztowych, boksach samochodowych , skrzynkach zamykających liczniki wody, gazu i innych urządzeniach gdzie występują małe zameczki.

Niestety nie ma jednego modelu zamka do skrzynek pocztowych. Zamki tego typu mają różne długości, grubości. Różnią się sposobem montażu i elementem zamykającym tzw. krzywką, stąd nasi Serwisanci mają wiele modeli przy sobie i dopasowując nieraz muszą spasować nowy zamek w istniejących drzwiczkach.

Bardziej skomplikowana sytuacja występuje przy awarii zamka w boksie samochodowym. Wielu przypadkach są to zamki nietypowe, a boksy sprowadzane z różnych stron świata. Stąd w wielu przypadkach nie istnieje możliwość wymiany zamka bo łączyło by się to z przerobieniem całego mechanizmu zamykającego i konieczne jest wykonanie kluczy wg zamka. W większości tego typu zapięcia przywożą Państwo zamknięte, a więc nasi serwisanci muszą w pierwszej kolejności awaryjnie otworzyć zamek (nie rozwiercając !) w sposób nieinwazyjny.


Zadzwoń: 601475470

 

  Pozostałe usługi

  Awaryjne otwieranie

  Powodów tego typu zleceń jest wiele: zatrzaśnięte klucze, zepsuty zamek, zgubione klucze, otwarcia komornicze i inne.

  Montaż, wymiana, naprawa

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełny i kompleksowy zakres usług związanych z zabezpieczeniami mechanicznymi.

  Dorabianie kluczy

  Klucze patentowe, klucze nietypowe, klucze do sejfów, dorabianie kluczy wg zamka, dorabianie kluczy Dierre i inne.

  Wymiana zamków skrzynek pocztowych

  Złamane, zagubione, zepsute klucze, to najczęstsze przyczyny wymiany zamków w skrzynkach pocztowych, boksach samochodowych, skrzynkach zamykających liczniki wody, gazu i innych małych urządzeniach.

  Zabezpieczenia antywłamaniowe

  Montaż zamków wielopunktowych, montaż blokad, montaż zasuw, montaż zamków okiennych.

  MASTER KEY

  Master key to system klucza generalnego, dzięki któremu ograniczymy ilość kluczy w obiegu. Zamówienie wykonujemy według życzenia klienta.

  Nasz team

   

  Zadzwoń: 601475470