Skrzynki pocztowe, boksy samochodowe

Złamane klucze, zagubione, zepsute : to najczęstsze przyczyny wymiany zamków w skrzynkach pocztowych, boksach samochodowych , skrzynkach zamykających liczniki wody, gazu i innych urządzeniach gdzie występują małe zameczki.

Niestety nie ma jednego modelu zamka do skrzynek pocztowych. Zamki tego typu mają różne długości, grubości. Różnią się sposobem montażu i elementem zamykającym tzw. krzywką, stąd nasi Serwisanci mają wiele modeli przy sobie i dopasowując nieraz muszą spasować nowy zamek w istniejących drzwiczkach.

Bardziej skomplikowana sytuacja występuje przy awarii zamka w boksie samochodowym. Wielu przypadkach są to zamki nietypowe, a boksy sprowadzane z różnych stron świata. Stąd w wielu przypadkach nie istnieje możliwość wymiany zamka bo łączyło by się to z przerobieniem całego mechanizmu zamykającego i konieczne jest wykonanie kluczy wg zamka. W większości tego typu zapięcia przywożą Państwo zamknięte, a więc nasi serwisanci muszą w pierwszej kolejności awaryjnie otworzyć zamek (nie rozwiercając !) w sposób nieinwazyjny.


Zadzwoń: 601475470

 

Pozostałe usługi

Awaryjne otwieranie

Powodów tego typu zleceń jest wiele: zatrzaśnięte klucze, zepsuty zamek, zgubione klucze, otwarcia komornicze i inne.

Montaż, wymiana, naprawa

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełny i kompleksowy zakres usług związanych z zabezpieczeniami mechanicznymi.

Dorabianie kluczy

Klucze patentowe, klucze nietypowe, klucze do sejfów, dorabianie kluczy wg zamka, dorabianie kluczy Dierre i inne.

Wymiana zamków skrzynek pocztowych

Złamane, zagubione, zepsute klucze, to najczęstsze przyczyny wymiany zamków w skrzynkach pocztowych, boksach samochodowych, skrzynkach zamykających liczniki wody, gazu i innych małych urządzeniach.

Zabezpieczenia antywłamaniowe

Montaż zamków wielopunktowych, montaż blokad, montaż zasuw, montaż zamków okiennych.

MASTER KEY

Master key to system klucza generalnego, dzięki któremu ograniczymy ilość kluczy w obiegu. Zamówienie wykonujemy według życzenia klienta.

Nasz team

 

Zadzwoń: 601475470