Zamek dodatkowy Gardessa

Jako jedyni w Krakowie montujemy zamki dodatkowe do drzwi antywłamaniowych Gardessa, a na podstawie oświadczenia producenta – drzwi nie tracą gwarancji.

Oferujemy, więc Państwu zamek dodatkowy wpuszczany (jeden dodatkowy rygiel, który się wysuwa z drzwi), wraz z wkładką wyposażoną w pokrętło od środka i szyldy w kolorze odpowiadającej obecnym klamką.

Na wielu blokach w Krakowie zostały zamontowane drzwi Gardesa wyposażone tylko w jeden zamek podklamkowy .

Niestety konstrukcja drzwi nie pozwala w sposób trwały zamontować zamka dodatkowego, ponieważ drzwi mają wewnątrz blachę falistą i okładzinę drewnopodobną, a wewnątrz są puste . Przykręcenie zamka nawierzchniowego nie jest trwałym zabezpieczeniem, gdyż mocniejsze szarpnięcie może spowodować wyrwanie się śrub z tak cienkiej powierzchni.

Jako jedyni opracowaliśmy zamek z montażem który gwarantuje trwałość, bezpieczeństwo i estetykę.

Zamek jest wykonywany specjalnie pod ten model i wpuszczony w środek drzwi dzięki czemu jest to trwałe i stabilne rozwiązanie . Zamek wyposażony jest w wymienną wkładkę z pokrętłem od środka aby można było przymykać drzwi bez konieczności używania klucza, a w razie zgubienia kluczy będzie można wymienić samą wkładkę z kluczami, a zamek zostanie (jest to tanie rozwiązanie).  Zastosowane rozety mają kolor dobrany do klamek Gardesa aby montaż zamka nie szpecił. Z drzwi wysuwa się jeden okrągły rygiel, który w sposób mocny zabezpiecza.

Gwarantujemy że użyte materiały i sposób montażu daje wygodę i bezpieczeństwo.

Po zamontowaniu zamka, drzwi wyglądają następująco:

drzwi-zamek1
drzwi-zamek2

widok od wewnątrz

widok od zewnątrz